Gold treatment- Złoty Zabieg

Jest to zabieg z wykorzystaniem 24-karatowego złota, które utrzymuje się w skórze do 28 dni. Przebieg zabiegu wygląda następująco:

wykonujemy wieloetapowy demakijaż, delikatnie złuszczamy skórę peelingiem enzymatycznym i następnie nakładamy liposomy.

Po liposomach aplikujemy kwas hialuronowy, dla wzmocnienia efektu głębokiego nawilżenia. Po kwasie nakładamy płatki czystego złota. Na zakończenie zabiegu wykonujemy 20 minutowy masaż, podczas którego złoto zostanie wprowadzone w skórę. Przenikanie złota przez skórę jest możliwe dzięki nanomgle emitowanej podczas zabiegu. Jony ujemne przyciągają złoto i emitują je dalej w skórę poprzez pory.

Jakie korzyści daje nam złoto?

Otóż podczas tego zabiegu złoto stymuluje wzrost komórek warstwy rozrodczej. Umożliwia regenerację włókien kolagenowych i elastynowych. W ten sposób nie dopuszcza do spadku jędrności skóry.

Młode komórki, które tworzą się wokoło złota przyspieszają procesy metaboliczne w skórze. Takie właściwości złota wpływają na redukcję zmarszczek i zapobiegają powstawaniu nowych.

Złoto świetnie łagodzi stany zapalne, spowalnia proces melanogenezy, przez co zapobiega powstawaniu przebarwień oraz rozjaśnia skórę. Czyste 24-karotowe złoto sprzyja, także nasyceniu skóry tlenem, usuwa zmęczenie, a także jako czysty ekologicznie materiał jest bez przeszkód przyswajane przez organizm. Zabieg polecany jest wszystkim osobom, które chcą poprawić koloryt skóry i wygląd zmęczonej cery.[1]


[1] [1] Les Nouvelles esthetiques nowości w kosmetyce spa – czasopismo branżowe marzec –kwiecień 2013r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Post Navigation