Zamroź swoje komórki tłuszczowe i bądź chuda na wiosnę!

Kriolipoliza_1354013734_903

Zabieg kriolipoliza – co to jest?

Jest to innowacyjne urządzenie, którego energia statyczna (kriolipoliza) i energia dynamiczna (żelazko antycellulitowe) daje fenomenalne rezultaty w niszczeniu i usuwaniu komórek tłuszczowych.

Kriolipoliza wykorzystuje ujemną temperaturę i niszczy komórki tłuszczowe. Nie wpływa na otaczające tkanki. Miejsce w którym będziemy przykładać głowicę zostaje schłodzone i następuje uszkodzenie komórek tłuszczowych, które zaczynają obumierać kilka dni po zabiegu. Kriolipoliza polecana jest dla osób, u których tkanka tłuszczowa gromadzi się miejscowo na brzuchu, udach i plecach.

Odczuciami podczas tego zabiegu jest chłód, a następnie po paru minutach ciepło i drętwienie. Aparat wyposażony jest w dwie głowice o różnej wielkości mniejszej i większej, co pozwala na wykonanie zabiegu na różnych częściach ciała. Kriolipoliza, żelazko atycellulitowe i prądy Tens atakują komórki tłuszczowe, co powoduje usunięcie złogów tłuszczowych, wymodelowanie, ujędrnienie ciała oraz zredukowanie cellulitu.

Przebieg zbiegu:

Zabieg zaczyna się od konsultacji i wyboru miejsc gdzie chcemy zredukować tkankę tłuszczową. Następnie nakładamy maskę, która ochrania naszą skórę przed nadmiernym schłodzeniem. Głowica utrzymuje się na skórze dzięki działaniu ciśnienia ujemnego. Zabieg na jedną partię ciała trwa pół godziny, następnie wykonujemy zabieg symetrycznie na drugą cześć ciała. Po czterech dniach należy wykonać zabieg żelazkiem antycellulitowym z prądami Tens, które wchodzą w skład urządzenia.

Czas wykonania zabiegu: od godziny do dwóch godzin.

Efekty:

Pierwsze efekty są widoczne już po czwartym dniu, pomiar fałdomierzem pokazuję różnicę 2 cm. Cały proces trwa około 3-miesięcy po upływie tego czasu możemy wykonać kolejny zabieg. Ze względu na zniszczenie komórek tłuszczowych efekty są długotrwałe.

W międzyczasie zaleca się wykonanie serii 5-10 zabiegów żelazkiem antycellulitowym.

Zabieg ten nie wymaga znieczulenia i rekonwalescencji, dzięki czemu nie zaburza codziennej aktywności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Post Navigation